ArcheLsonA
.
Netradininė medicina ir jos kriptys
REIKI.

Iš CHAVAJO TAKATA, mokymo pasėkėjo dienorašcio:
“Aš tikiu vienos viršesminės jėgos – absoliučios, beribės, dinamiškos jėgos egzistavimu, kuri valdo pasauliu ir visata. Tai yra nematoma, vibruojanti dvasinė energija ir kitos energijos yra tiek neryškios, kad nublanksta, palyginus su ja. Dėl to ji ir yra ABSOLIUTAS!
Ši energija yra neišsenkama, neišmatuojama, ir, būdama universalia gyvenimo jėga, neapsiekiama žmoguj. Tačiau kiekviena gyva atskira esybė priima jos poveikį kiekvieną dieną tikrovėje ir sapne.
Įvairūs Mokytojai ir Meistrai vadina ją Didele Dvasia, Visuotine gyvenimo Jėga, Gyvenimo energija, nes kai ji veikia, tai atgaivina visą sistemą. Aš vadinsiu tai REIKI.

BEKONTAKTINIS MASAŽAS.

Ekstrasensoriniai sugebėjimai būdingi kiekvienam žmogui. Tai visai ne fantazija, o reali ir dinaminė mūsų proto, kūno ir sielos dalis. Viršgamtiniai psichiniai sugebėjimai ne mažiau reta dovana, negu nepaprastas sportinis, muzikinis ar meninis talentas. Jie ne tik mums naturalūs, jų šaltinis yra sielos intuiciniame-emocionaliniame lygmenyje, kuris yra seniausia ir fundamentaliausia mūsų emocinio palikimo dalis.
Dauguma žmonių praktiškai neišnaudoja savo ekstrasensinių sugebėjimų, nes šiuolaikinis gyvenimo tempas slopina tų sugebėjimų natūralų vystymąsi. Kaip žmonijos civilizacijos atstovai, mes patys save susaistėme įvairiais apribojimais.
Bioenergetinis poveikis, tai sugebėjimas rinkti energiją ir perduoti ją sergančiam organui arba visam organizmui. Jis pasižymi plačiu diapazonu ir aukštu efektyvumo laipsniu.


SILVA Metodas

​​1960 metais mažame Laredo miestelyje, Teksase, Chosė Silva (psichoorientologijos instituto įkūrėjo) sukurtas Silva metodas siekiant padėti studentams stiprinti savo intuiciją, pasiekti didesnį sąmoningumą ir plėtoti savigydos bei gydymo galimybes.
Ši originali bei efektyvi gyvenimo būdo metodika, sukurta JAV, žmones moko unikalių vizualizacijos technikų, kurių dėka kiekvienas atskleistų savo tikrąjį potencialą ir pasiektų asmeninius tikslus. Kiekvienam žmogui prieinama ir lengvai suprantama Silva gyvenimo būdo metodika išvaduoja nuo kasdienių iššūkių rutinos ir išlaisvina nepažintas proto galias. Šis metodas yra šiuolaikinė meditacija, kurios dėka daugiau kaip 700 000 žmonių visame pasaulyje pakeitė savo gyvenimus.
.