ArcheLsonA
.
Dr. Nonos Negyvosios jūros preparatai


Izraelio kompanijos “Dr. Nona International LTD“ preparatų pagrindas yra bioorganomineralinis Negyvosios jūros kompleksas (BOMK), naudojami senoviniai rytų medicinos receptai, kurių šaknys veda į Kiniją, Indiją, Egiptą. Kas yra BOMK?

1. BIO – tai biologiškai aktyvios būtybės, atsirandančios Negyvosios jūros biomasėse - archibakterijos. Komplekso gamybai imama ištrauka iš archibakterijos baltymo. Archibakterijos - paprasčiausi vienaląsčiai organizmai – prokariotai – pačios seniausios Žemės gyvosios ląstelės, gyvenančios Negyvoje jūroje. Archibakterijos baltymas, patekęs į kraujagysles, pradeda skaidytis ir perdavinėti informaciją apie išgyvenimą visoms mūsų ląstelėms. Ko pasėkoje sveikos žmogaus organizmo ląstelės prabunda ir, būdamos nuostabioje terpėje, sugeba pačios save reguliuoti. O sergančioms ląstelėms tai nuostabi galimybė energetiškai pasimaitinti ir atstatyti apsauginės jėgas, tai yra genų lygių imuniteto padidinimas. Dėl to ląstelės “prisimena” joms skirtas funkcijas ir visumoje gaunasi harmoninga ir fiziologinė visų organizmo apsauginių jėgų mobilizacija ir jų gyvybinių funkcijų atstatymas.
2. ORGANO – augaluose esantys organiniai junginiai. Aromaterapija priskiriama patiems seniausiams natūraliems organizmo sveikatingumo būdams. Daugelis eterinių alėjų pasižymi antibakterinėmis, antiuždegiminėmis, antiseptinėmis savybėmis; žymiom bioenergetinėm vertybėm, stimuliuoja savireguliacijos mechanizmą organizmę.
3. MINERALINIS – tai Negyvosios jūros mineralai ir biometalai. Negyvojoje jūroje yra 21 mineralas. Teisingai organizmo medžiagų apykaitai būtina gauti biometalų ir mikroelementų, kurie reikalingi ir panaudojami naujų ląstelių atsiradimui bei augimui, jū struktūrai. Šie mineralai mums reikalingi nedideliais kiekiais, tačiau nei viena mūsų organizmo ląstelė negalėtu normaliai funkcionuoti be mikroskopinio šių mineralų kiekio. Mūsų organizmas jaučia mineralinį alkį, ir todėl prasideda priešlaikinis organizmo senėjimo procesas.


Kompanijos “Dr. Nona” preparatai suteikia nuostabų sveikatingumo efektą. Iš esmės, tai ne vaistai, kurie nugali susirgimus, nepasitelkiant į pagalbą patį organizmą. Tai profilaktinės ir stimuliuojančios priemonės, sustiprinančios visą organizmą, visų pirma, imuninę sistemą, kas leidžia organizmui pačiam nugalėti ligą.
Preparatai neduoda žaibiškų rezultatų, nors kai kuriais atvejais ir tai nutinka. Kaip mūsų organizmo ląstelės atsinaujina vieno mėnesio bėgyje, taip ir preparatai sveikimo procese veikia tolygiai ir laipsniškai. Vartojant chemines tabletes bei antibiotikus, mes laukiame, kad per ilgus metus susikaupusios ligos organizme išnyks per kelias dienas, bet tai neįmanoma. Bet ilgalaikis preparatų naudojimas atstato organizmą net chroniškų ligų atveju. Neveltui visame pasaulyje juos vadina “šventos dovanos iš šventų vietų”.
FENG SHUI

Feng-Shui - tai mokslas, kurio pagalba pritraukiama laimė, pagerinama sveikata, pataisomi finansai, pagilinami partnerių ryšiai bei šeimyninis bendravimas, pakeliamas darbo našumas ir kasdienė gyvenimo kokybė.
Daug tūkstantmečių kinai stato ir gyvena pagal Feng-Shui taisykles. Netgi Kinijos mūrinė siena pagal jas suplanuota. Galbūt keistai skamba, kad šias senas žinias galima panaudoti mūsų madingame, naujoviškame gyvenime. Tačiau Feng-Shui slypinti išmintis yra nepriklausoma nuo laiko ir kultūros.​ Padedame klientams suprasti ir pažinti šį mokslą bei naudotis juo kasdieniame gyvenime.
.
VERSLAS

Verslo konsultacijos yra teikiamos TARO ir Lenorman kortų, REIKI ir SILVA sistemų pagalba​​, o taip pat sudarant astrologines, numerologines prognozes. 
Konsultuojame dėl verslo planų sudarymo, verslo išvystimo, filialų atidarymo kitose šalyse, partnerių bei darbuotojų pasirinkimas, jų asmenybių analizė bei bendradarbiavimo perspektyvos, sutarčių sudarymo patarimai, jūsų verslo nesekmių išaiškinimas, pagalba jų išvengti ateityje, įmonės finansų, įplaukų pagerinimo galimybės. 
ŠEIMA, VAIKAI, DARBAS

Konsultacijos dėl šeimos, vaikų, meilės, darbo, komandiruočių, kelionių, sveikatos yra teikiamos sekančių sistemų pagalba:
 - REIKI sistemos;
 - proto valdymo ​​​sistemos SILVA;
 - FENG-SHUI;
 - TARO ir LENORMAN kortų pagalba,
 - švytuoklės pagalba;
 - numerologijos, astrologijos prognozių pagalba;
 - kitų sistemų pagalba.​​​​​​