ArcheLsonA
.
MASAŽAI IR APMOKYMAI
Mūsų įmonė siūlo išmokti gražiausius ir nuostabiausius masažus.

         "Masažas - yra prisilietimas ir atsakomoji reakcija, tai yra abipusis apsikeitimas energija. Šio bendravimo įrankis yra rankos, kurios atiduoda ir gauna, o taip pat oda. Per rankas Jus suvokiate žmogaus, kurį liečia Jūsų rankos,  unikalumą. Per odą jis gauna Jūsų prisilietimo dovaną, rūpestingą dėmesį ir impulsą. Tam, kad prisilietimas būtų gydomasis, abi šalys turi suprasti savo vaidmenis šiame energijų apsikeitime."                            
                                                                                                                 ​Lucy Lidell, Sarah Thomas
KLASIKINIS MASAŽAS

Masažas, kaip gydomasis menas, atsirado gilioje senovėje. Kaip išgyjimo, sveikimo metodas, jis buvo jau naudojamas 3-me amžiuje prieš mūsų erą Kinijoje, po to paplito Japonijoje, Indijoje, Graikijoje, Romoje. Iš amžių glūdumos mūs pasiekė šių gydomųjų metodikų aprašymai.
Vienoje iš seniausių ir žinomiausių medicinos knygų – kinų liaudies medicinos kanone “Nei Ching” (“Traktatas apie vidinį”) – jis pripažįstamas vienas iš keturių klasikinės terapijos formų šalia akupunktūros, fitoterapijos ir taškinio šildymo.

Paskutiniu laiku senovinio masažo meno populiarumo banga labai didėja kaip Rytuose, taip ir Vakaruose kadangi žmonės mėgina kovoti su negatyviniais šiuolaikinio gyvenimo poveikiais, stresais.
Masažas gerina imuninės sistemos darbą, užkerta kelią daugumai ligų, o reguliarus masažas žymiai padidina gyvenimo kokybę.

KINIETIŠKAS RELAKSACINIS MASAŽAS “SHIO DZOW”

Rytuose masažas buvo neatsiejama tikėjimo, tradicijų dalimi, pagal ką dvasią, protas ir kūnas neatskiriamai susieti. Jis yra ir gydymo metodas, ir jausmų išreiškimo būdas pačiu natūraliausiu būdu.
Meilės pasireiškimas labai svarbus žmogaus emocinei ir fizinei sveikatai. Masažas išlygina emocinį foną su nešančią meilę judesių, prisilietimo pagalba, jis Jus atgaivina ir padėda priimti save tokį, koks esame. 

To pasėkoje ir mūsų kūnas tampa labiau tobulesnis, o kuo labiau mes save vertiname, tuo esame stipresni dvasia, tuo mažiau priklausom nuo materialinio pasaulio naudos, nuo nesėkmių ir nusivilymų.
Masažas “SHIO DZOW” (šliaužianti gyvatė) susideda iš septynių lygių. Pirmas lygis – tai yra grynai relaksacinis masažas, bet jeigu patinka labiau stiprus masažas, tai tada masažą galima pradėti nuo antro lygio, palaipsniui pridedant viso kūno tempimo elementų(galvos, rankų, kojų, nugaros ir t.t.).


.